تنبیه

به نام ایزد متعال

.

سلام

حتمن یادتونه . خیلی سال پیش یه سریال می داد به اسم آیینه ی عبرت که نقش اصلیش یه معتاد بود به اسم آتقی . الان من اون آتقی هستم . البته نقش مقابلش یعنی علی ( که محمود دینی بازی می کرد) رو هم خودم بازی میکنم  با این تفاوت که قصد من ترک کردن یا ترک دادن نیست ولی واقعن شنبه نزدیک بود خودمو بببندم به تخت تا نرم سراغ اینترنت !

آخه چند وقته به خاطر یه سری کارا خودمو تنبیه کردم . قرار بود انجام ندمشون ، نمیدونم کار شیطونه بود یا ایده ی خودم . نتیجه این شد که : اون که نباید ، اتفاق افتاد . منم طی یک اقدام غافل گیرانه خودمو از استفاده از اینترنت محروم کردم ، آخه در حال حاضر مهم ترین چیز تو زندگیمه ( خوب این که اغراق بود ، خواستم خودمو شیرین کنم ! یعنی مثلن دارم خیلی عذاب می کشم.) تو این مدت دارم مطالبی رو که به ذهنم می رسه یا پیدا می کنم ، ذره ذره ، می نویسم تا بعد از اتمام دوره ی عزلتم بذارمشون تو وبلاگم . خدا خودش عاقبت منو بخیر کنه .

.

نکته : الان یه نگاه اجمالی به مطالبی که تو این مدت نوشته بودم انداختم . وضعم خیلی خرابه . روانشناس خوب سراغ دارین آدرس بدین . برای حفظ آبرو هم که شده باید یه سری رو حذف کنم .

.

.

.a

   + نویسنده - ۱٢:٥٢ ‎ق.ظ ; شنبه ٧ خرداد ۱۳٩٠