اینکه خاک سیهش بالین است

به نام ایزد متعال

.

چقدر تلخه در این روزهای پایانی سال که به عید نزدیک میشیم ، خبر از پرکشیدن عزیزی رو بشنویم . تلخ تر اینه که کسی رو دوست داشته باشیم و اون سوگوار از دست دادن عزیزی بشه . همین الان خبری رو دیدم که کاش غلط بود . برای بازماندگانشون آرزوی سلامت میکنم . واقعا نمیدونم دیگه چی میتونم بگم.

.

.

خبرگزاری دانشجویان ایران - تهران

سرویس: اجتماعی - حوادث

رییس پلیس راه گیلان گفت: بی‌احتیاطی راننده پیکان و تخطی از سرعت مطمئنه موجب بروز حادثه تصادف رانندگی و مرگ «عباس امیری» بازیگر سرشناس کشورمان شد.

به گزارش سرویس «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، غلامرضا سیری در این باره گفت: امیری یکی از سرنشینان یک دستگاه سواری پیکان بود که صبح شنبه از مسیر رشت به فومن در حرکت بود.

وی علت این حادثه را بی‌احتیاطی راننده پیکان و تخطی او از سرعت مطمئنه عنوان کرد و گفت: خودروی پیکان با انحراف به طرف راست به یک اصله درخت در حاشیه جاده در منطقه فلاح‌آباد در پنج کیلومتری فومن برخورد می‌کند و واژگون می‌شود.

رییس پلیس‌راه گیلان با اشاره به اینکه مرحوم امیری توسط امدادگران و مأموران پلیس به نزدیک‌ترین بیمارستان انتقال می‌یابد، افزود: تلاش پزشکان برای نجات مرحوم امیری بی‌نتیجه ماند و این بازیگر توانمند جان خود را از دست داد.

http://news.parseek.com/

.

.

.

   + نویسنده - ٥:۳٤ ‎ب.ظ ; شنبه ٧ اسفند ۱۳۸٩